3 Ekim 2012 Çarşamba

Cupcake Kursuna Gittim

Şahane bir gün geçirdim.
Groupondan indirimli cupcake kursu ile ilgili mail geldiğinde "acaba gitsem mi?" diye düşündüm ve ilanı inceledim.Sadece bu değil birçok dalda kurs vardı.
"Ne yapsam?" diye düşünmeye başladım; çünkü asıl istediğim modelleme kursuydu.Son yaptığım pastalarda bu ihtiyacı hissetmiştim.Ama kursun verildiği yeri ve hocaları tanımıyordum "memnun kalır mıyım acaba?" diye tereddüt ettim.
Ertesi gün Duygu Ticarete alışverişe gittiğimde (Artık ihtiyaçlarımı buradan temin ediyorum.Araştırma ve tecrübelerim sonucunda buradan diğer mağazalara göre daha fazla memnun kaldım) bir bayan büyük bir telaş içinde geldi ve birşeyler istedi, bu sırada kulağıma "internet üzerinden indirimli ders ilanı verdim fakat tahminimin çok üzerinde talep oluştuğu için erken kapatacağım" dediğini duyunca "iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş" dedim ve ayak üzeri hanımla tanıştım.Öyle sıcak,samimi bir hali vardı ki hemen kanım ısındı ve "kursunuza geleceğim,aman ha akşama kadar kapatmayın"dedim.Böylece iki kursa birden yazıldım.İlki cupcake kursuydu ve geçtiğimiz cumartesi günü kurstaydım...
O kadar memnun kaldım ki anlatamam...
Bir kere kursun verildiği yer çok güzel, her ihtiyaç düşünülerek düzenlenmiş.
İkinci olarak aynı anda farklı salonlarda farklı dersler veren her iki hanım da birbirinden tatlı ve konularına son derece hakim.
Bize ders veren Nazmiye Hanım bilgi konusunda o kadar cömert ki, hiçbir sorunuzu cevapsız bırakmıyor ve farklı kursların konuları kapsamındaki sorularınıza dahi zaman yettiğince cevap veriyor.
Ayrıca biraz da şansımdan olsa gerek çok güzel bir gruba denk gelmişim.Öğrendiklerim bir yana harika vakit geçirdim.Kurs arkadaslarım da öğretmenimiz gibi birbirinden değerli kişilerdi.Kendimi çok şanslı sayıyorum.
Haftaya cuma günü de pasta kursuna katılacağım inşallah ve o günü sabırsızlıkla bekliyorum.
"CAKEL PLUS by ZEYNEP ADA"ya çoooook teşekkür ediyor ve başarılarının ömür boyu artarak devam etmesiyle birlikte bol kazançlar diliyorum.Yolları açık olsun.

Yaptıklarımı hemen fotoğraflayamadığım ve eve gelene kadar epece badire atlattıkları için malesef biraz(!) bozuldular...


1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...